Menu
Menu
Sepetiniz

Ghost ModelGhost Model

Ghost model fotoğraf çekimleri e-ticaret mağazalarının profesyonel bir dokunuşla sunulmasında en iyi yöntemdir. Cansız ghost model çekimleri, çoğu zaman canlı model kullanılarak da yapılabilmektedir.

Ghost Model Dekupe Nedir?

Ghost model ile çekilmiş fotoğraflarınız, bidekupe.com sayesinde modelden ayrılarak sadece giydirilmiş ürünün ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ghost Model dekupe ürünlerinizin daha çok ön plana çıkmasını sağlar ve müşterilerinizin görsel hafızasında yer edinmektedir.


 Ghost Model Çekimi Nasıl Yapılır?

  Ghost model çekimi, mankenli veya manken olmadan moda fotoğraf çekimlerinde açığa çıkmayan detayların tek karede meydana çıkmasına ve potansiyel müşterilerin ürünleri daha iyi tanımalarına, ürünleri beyinlerinde görsel bir hale getirerek çalışmaların üzerlerinde nasıl duracağını kavramalarının en kolay yol olmasını sağlar. Bazı durumlarda ghost model çekimleri ürünleri tanıtma adına daha etki bırakan bir yoldur. Ayrıca düşük maliyet seçeneği sunmaktadır. Çekimlerde ghost model olarak kullanılan mankenlerin ürünün şekline bürünmesi daha basittir ve bu da ürün görsellerinin daha profesyonel olmasını sağlar. Ghost model çekimlere kıyasla gerçek mankenler ile gerçekleştirilen tanıtımlar dikkat dağılmasına sebep olabilir. Bu durumda ghost model çekimi mükemmel bir seçenektir.

 Ghost Model Çekimin Etkileri

  Ghost model çekimi ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlayan ancak yurtdışında uzunca süredir kullanılan, e-ticaret sitelerinde kullanılmak üzere yapılan bir moda çekimidir. Ghost model çekimler ile objelere alan derinliği kazandırılarak daha etkileyici fotoğraflar elde etmek son derece mümkündür. Özellikle hedef kitle tarafından oldukça iyi karşılanan ghost model çekimi, potansiyel müşteriye direkt etki ederek olması planlanan satışlar gerçekleşmektedir. Çoğu bilinen markanın da e-ticaret web sitelerinde kullandığı ghost model çekimi konseptini henüz kullanmayan firmaların da biran önce bu konsepte geçmelerinde büyük ölçüde fayda olacaktır.WhatsApp