Menu
Menu
Sepetiniz

Hakkımızda


Bidekupe Kimdir ?

Fotoğraf dekupe, retouch, ghost model vb. işlerinizi profesyonel ve hızlı bir şekilde yapan bir ekip.


Fotoğrafçı mısınız ?

İş temponuzun arasına dekupe ve retouch işlemleriniz sığdıramıyorsanız Bidekupe.com sizler için en hızlı ve en kaliteli desteği vermeye hazır.


E-Ticaret Siteniz Mi Var ?

E-Ticaret için ürün görseli en önemli unsurlardan biridir. Ürünlerinizi en kaliteli şekilde müşterilerinize sunabilmeniz için Bidekupe.com sizler için bütün ürün görsellerinizi dekupe eder. Ve sitenize uygun arkaplana uygularız. Böylelikle ürünleriniz daha iyi bir kalitede sergilenir ve müşterileriniz tarafında daha fazla beğeni toplar.


Ürün İlan Sitelerinde Sanal Mağazanız Mı Var ?

Cep telefonuyla, amatör bir şekilde veya profesyonel fotoğraf makinesiyle çektiğiniz ürün fotoğraflarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde düzenleyerek, sizlere profesyonel stüdyo ortamında çekilmişcesine sergileminizi sağlıyoruz.


Dekupe Nedir?

 Bir resmin içerisinden yalnızca istenilen alanın alınarak yapıştırılması işlemine, dekupe denir. Resmin içerisinde bulunmakta olan nesne, Adobe Photoshop programının sağlamış olduğu özellik ile ayrıştırılarak, farklı efektler verilmesi sayesinde, görsel zenginliğe kavuşmaktadır. 

 Dekupe'nin Avantajları

 Fotoğraftaki arka zeminden ayrılan obje, görselliğine kalite kazandırılarak, bröşür, katalog, web sitesi tarzında yerlerde kullanılmaya uygun hale getirilmektedir. Bu işlem, basılı dijital ortamlardaki yayınların tasarımları sırasında yapıldığında, tasarımcıların çok fazla zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Çok sayıda ürünün tek tek dekupe işlemine tabi tutulması çok zahmetli bir işlemdir. Bidekupe.com bu düzenlemeleri, çok kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. 

  Bidekupe.com, fotoğraf dekupeghost modelretouch tarzı konularda hizmet vermektedir. Görselliğin büyük önem kazandığı elektronik ticaret alanında, ürünlerin en kaliteli hali ile müşterilere sunulabilmesi için, ürün resimlerini dekupe etmektedir. Bu resimler, siteye uygun olan arka plan üzerine uygulanmaktadır. Vermekte olduğumuz hizmet, ürünlerinizin daha kaliteli olarak sergilenmesini ve müşterileriniz tarafından daha fazla beğenilmesini sağlayacaktır.Profesyonel fotoğraf makineleri ile ya da cep telefonları ile, amatör anlamda çekilmiş olan ürünlere ait fotoğrafları kaliteli ve hızlı şekilde düzenlemeye sokarak, profesyonel stüdyo ortamlarında çekilmiş imajını vermekteyiz. Sahip olduğumuz tecrübeli, konusunda uzman, profesyonel kadro ile takısaatkıyafetmobilyasanayi ve e-ticaret ürünlerini en uygun fiyatlar ile restore etmekteyiz.


Dekupe'de Yapılmakta Olan İşlemler

  Dekupe tarzı fotoğraf çekimlerinde, resmin arka planı ayrıştırılacak biçimde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bu resimlerde renk, retouch, beyaz sharpen keskinlik ayarı, leke temizleme, kroplama, kadrajlama, boyutlandırma, toplu renk ve keskinlik ayarı işlemleri uygulanmaktadır. Resimler üzerinde yapılmakta olan yansıma düzenlemeleri ile genellikle metal görüntüsünde olan fotoğraflar üzerinde yaşanan, yansıma sorunları giderilmektedir. İnsan resimlerinde makyaj ve yüz temizleme işlemleri yapılmakta, tekstil sektörü içerisinde çekilmekte olan resimlerde görülen canlı ya da cansız mankenler, fotoğrafların üzerinden kaldırılmaktadır. Fotoğraflar düzenlendikten sonra, Photoshop retouch işlemi uygulanmak sureti ile istenen renk değişiklikleri sağlanmaktadır.

  Amatör olarak çekilmiş olan resimlerde, internet üzerinden yayınlanabilecek hale gelmesi amacı ile ölçülendirme işlemi yapılmaktadır. Resimlerin arka planları temizlenmekte ve gerekli olan renk düzenlemeleri yapılmaktadır. Fotoğraflardaki arka plan temizleme işlemlerinde, çekilmiş olan fotoğrafın fonunda istem dışı görünmekte olan yüzey ve gölgeler çıkarılmakta, renklendirilerek image edit işlemine tabi tutulmaktadır. Resme efekt ve naturel olan gölgeler tarzında, ürünün daha iyi gözükmesini sağlayacak olan ayrıntılar eklenmektedir. Ürünün keskinliği, fotoğrafın kalitesi artırılmakta ve boyutlandırması yapılmaktadır. 

Siz de Satışlarınızı Artırın

  Ürün fotoğraflarını dekupe yaptıran firmaların, yaptırmayanlara nazaran çok daha fazla satış miktarlarına ulaştıkları bilinmektedir. Bu fotoğraflarda ürün ön plana çıkartılarak, müşterinin dikkatinin başka yöne dağılmasına engel olunmaktadır. Kuyumculuk sektöründe verdiğimiz hizmetlerde gümüş, mücevher, altın tarzında özel ürünleri retouch işlemine tabi tutarak, internet ortamı içerisinde olduğundan daha kaliteli görünmesini sağlayan bidekupe.com, her sektörde müşterilerinin kazancını artırmaktan mutluluk duymaktadır. Sizlerde satış oranlarınızı artırmak, e-ticaret sitenizin kalitesini yükseltmek, müşterilerinizin tüm dikkatini ürünlerinize çekmek istiyorsanız, bidekupe.com sitesinden bizlere ulaşabilir, deneyimli ve işinde uzman olan kadromuzun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Elinizde bulunan amatör fotoğrafları göndererek, en ileri teknolojiyi kullanmakta olan bidekupe.com ürünlerinizin restorasyonunu yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan firmamız, fotoğraf ve grafik tasarım konusunda, haklı bir üne sahiptir. Ürünleriniz için en güvenilir, ekonomik ve güzel çözümleri getirerek işlerinize lojistik destek sağlamaktan büyük gurur duymaktayız. 
WhatsApp