Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf Boyutları Çok Büyük Nasıl Gönderebilirim ?

Fotoğraflarınız internet üzerinden yollanamayacak kadar büyük boyutluysa eğer bizimle iletişim kurarak adresimize kargolayabilirsiniz. (Flash Bellek, USB veya DVD) Fotoğraf işlemleri bittiğinde size aynı şekilde geri gönderelim.


Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Ürünler zorluk derecelerine göre kategorize edilmiştir. Ürünleriniz zorluk derecesine göre ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Daha parçalı kompleks ürünlerde (Mücevher, bisiklet, tüylü ürünler vb.) süre uzun olmakla birlikte fiyata da etki etmektedir. Müşterilerimizle sürekli irtibatta olduğumuzdan dolayı daha hızlı işlemler yapmak için çalışmaktayız.


Dekupe İşlemi Yaptırmanın Fiyatlandırması Nedir ?

Ürün çeşidine ve sayısına göre fiyatlandırma değişmektedir. Ürünlerin zorluk kategorisine göre 1 dakika ile 1 saat arası değişen dekupe süresi mevcuttur. Süre ve verilen emeğe göre fiyatlar değişmektedir. Sitemiz üzerinden tahmini olarak başlangıç dekupe fiyatları mevcuttur. En net bilgiyi ürününüze ait bir fotoğrafı 0533 949 2455 numaralı WhatsApp hattımıza atarak veya [email protected] mail adresimize göndererek anında fiyat alabilirsiniz.


Dekupe İşlemini Neden Yaptırmalıyım ?

Ürün fotoğraflarını dekupe yaptıran müşterilerin yaptırmayanlara göre daha fazla ilgi gördüğü kanıtlanmıştır. Dekupe işlemi yapılan fotoğraflar ürününüzü daha ön plana çıkarmakla birlikte müşteriye daha temiz bir görüntü vermektedir. Birlikte çalıştığımız E-Ticaret firmalarının satış oranlarını takip etmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için ağımızı genişletmekteyiz. Dekupe yapılan fotoğrafları katalog, broşür ve diğer basılı yayınlarda ve dijital ortamlarda kullanma imkanınız mevcuttur.


Bidekupe.com Nasıl Çalışır ?

Dekupe yaptırmak istediğiniz fotoğraf veya fotoğraflarınızın örneğini [email protected] mail adresine veya 0533 949 2455 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz. Fotoğraflarınız incelendikten sonra fiyat listesi çıkartılır, örnek işlem yapılıp onaylandıktan sonra ödemenizin yarısını yaptıktan sonra dekupe işlemi başlar. Fotoğraflarınızın yarısı tamamlandığında size gönderilir, daha sonra ödemenin diğer yarısını gerçekleştirdikten sonra kalan fotoğraflarınızın dekupe işlemi tamamlanır ve size gönderilir. Bütün fotoğraflarınız Pen tool ile yapılıp, path kaydedilmektedir.WeTransfer Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir ?

  • www.wetransfer.com sitesine giriniz,
  • Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz,
  • Altında bulunan bölüme mail adresinizi,
  • Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan [email protected] yazıp aktar butonuna basınız.


SendGB Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir ?

  • www.sendgb.com sitesine giriniz,
  • Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz,
  • Altında bulunan bölüme mail adresinizi,
  • Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan [email protected] yazıp aktar butonuna basınız.