Menu
Sepetiniz

Kategori 4

Kategori 4
Etiketler: Bidekupe , Dekupe
Kategori 4
Detaylı Bilgi İçin
Detaylı bilgi almak için sağ alt köşede ki Canlı Destekten iletişime geçebilir veya info@bidekupe.com, bidekupe@gmail.com, Whatshapp numaramızdan mesaj atabilirsiniz.
Görüntüleme 7083
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Kaliteli ve Hızlı
Dekupe fotoğraflarınız en hızlı şekilde teslim edilir.
Özel Boyut
Özel boyutlandırma işlemi
Canlı Destek
Canlı Destek üzerinden istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.
E-Ticaret
E-Ticaret siteleri ile uyumlu işlemler.Dekupe Kategori 4 ürünleri;

 • Bilezik
 • Kolye
 • Tesbih
 • Saat
 • Gözlük
 • Ve buna benzer ürünler


Daha fazla bilgi için

+90 533 949 2455 (WhatsApp)

bidekupe@gmail.com , info@bidekupe.com

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu

Dekupe Nedir?

 Bir resmin içerisinden yalnızca istenilen alanın alınarak yapıştırılması işlemine, dekupe denir. Resmin içerisinde bulunmakta olan nesne, Adobe Photoshop programının sağlamış olduğu özellik ile ayrıştırılarak, farklı efektler verilmesi sayesinde, görsel zenginliğe kavuşmaktadır. 

 Dekupe'nin Avantajları

 Fotoğraftaki arka zeminden ayrılan obje, görselliğine kalite kazandırılarak, bröşür, katalog, web sitesi tarzında yerlerde kullanılmaya uygun hale getirilmektedir. Bu işlem, basılı dijital ortamlardaki yayınların tasarımları sırasında yapıldığında, tasarımcıların çok fazla zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Çok sayıda ürünün tek tek dekupe işlemine tabi tutulması çok zahmetli bir işlemdir. Bidekupe.com bu düzenlemeleri, çok kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. 

  Bidekupe.comfotoğraf dekupeghost modelretouch tarzı konularda hizmet vermektedir. Görselliğin büyük önem kazandığı elektronik ticaret alanında, ürünlerin en kaliteli hali ile müşterilere sunulabilmesi için, ürün resimlerini dekupe etmektedir. Bu resimler, siteye uygun olan arka plan üzerine uygulanmaktadır. Vermekte olduğumuz hizmet, ürünlerinizin daha kaliteli olarak sergilenmesini ve müşterileriniz tarafından daha fazla beğenilmesini sağlayacaktır.Profesyonel fotoğraf makineleri ile ya da cep telefonları ile, amatör anlamda çekilmiş olan ürünlere ait fotoğrafları kaliteli ve hızlı şekilde düzenlemeye sokarak, profesyonel stüdyo ortamlarında çekilmiş imajını vermekteyiz. Sahip olduğumuz tecrübeli, konusunda uzman, profesyonel kadro ile takısaatkıyafetmobilyasanayi ve e-ticaret ürünlerini en uygun fiyatlar ile restore etmekteyiz.

Dekupe'de Yapılmakta Olan İşlemler

  Dekupe tarzı fotoğraf çekimlerinde, resmin arka planı ayrıştırılacak biçimde fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bu resimlerde renk, retouch, beyaz sharpen keskinlik ayarı, leke temizleme, kroplama, kadrajlama, boyutlandırma, toplu renk ve keskinlik ayarı işlemleri uygulanmaktadır. Resimler üzerinde yapılmakta olan yansıma düzenlemeleri ile genellikle metal görüntüsünde olan fotoğraflar üzerinde yaşanan, yansıma sorunları giderilmektedir. İnsan resimlerinde makyaj ve yüz temizleme işlemleri yapılmakta, tekstil sektörü içerisinde çekilmekte olan resimlerde görülen canlı ya da cansız mankenler, fotoğrafların üzerinden kaldırılmaktadır. Fotoğraflar düzenlendikten sonra, Photoshop retouch işlemi uygulanmak sureti ile istenen renk değişiklikleri sağlanmaktadır.

  Amatör olarak çekilmiş olan resimlerde, internet üzerinden yayınlanabilecek hale gelmesi amacı ile ölçülendirme işlemi yapılmaktadır. Resimlerin arka planları temizlenmekte ve gerekli olan renk düzenlemeleri yapılmaktadır. Fotoğraflardaki arka plan temizleme işlemlerinde, çekilmiş olan fotoğrafın fonunda istem dışı görünmekte olan yüzey ve gölgeler çıkarılmakta, renklendirilerek image edit işlemine tabi tutulmaktadır. Resme efekt ve naturel olan gölgeler tarzında, ürünün daha iyi gözükmesini sağlayacak olan ayrıntılar eklenmektedir. Ürünün keskinliği, fotoğrafın kalitesi artırılmakta ve boyutlandırması yapılmaktadır. 

E-Ticarette Ürün Görselinde Dekupe Yapılmasının Önemi Nedir?

  Ticaretin her alanında görsellik her zaman çok önemli bir etken olmuştur. Müşteri davranışlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri olan görseller e-ticaret de en az diğer ticaret türlerinde olduğu kadar önemlidir. Bu sebeple ürünler görselleri olacak fotoğraflar seçilirken ya da hazırlanırken çok dikkatli olunmalı ve bir takım teknikler kullanılmalıdır. E-ticaret yapan büyük firmaların en çok kullandığı yöntem olan bu yöntem fotoğraflara dekupe işlemi yapmaktır. Bu sayede ürünü net bir şekilde gören müşteriler ürünü almak için teşvik edilmiş olacaktır.

  E-ticaret için dekupe işleminin bir diğer önemi de, müşterilerin her zaman ürünlerde en ince ayrıntıya kadar görmek istemesi sonucu bu imkânı müşterilere sunmasıdır. Her zaman ürünleri tam anlamıyla görsellerde görmek isteyen kişiler için dekupe edilmiş fotoğraflar kafa karışması izin vermeden ürün hakkında doğru izlenim edinilmesine ve ürünün satın alınmasını sağlamaktadır. Bu noktada dekupe edilen fotoğrafların satışları çok büyük oranda artırdığından söz etmek mümkün olacaktır.

Bidekupe olarak sizlere en uygun fiyatlarla ve hızlı teslimat fırsatı ile dekupe işlemlerinizi yapmaktayız. Bütün fotoğraflarınız tek tek profesyonel ekibimiz tarafından işleme alınıp özenle dekupe işlemi yapılmaktadır.Siz de Satışlarınızı Artırın

  Ürün fotoğraflarını dekupe yaptıran firmaların, yaptırmayanlara nazaran çok daha fazla satış miktarlarına ulaştıkları bilinmektedir. Bu fotoğraflarda ürün ön plana çıkartılarak, müşterinin dikkatinin başka yöne dağılmasına engel olunmaktadır. Kuyumculuk sektöründe verdiğimiz hizmetlerde gümüş, mücevher, altın tarzında özel ürünleri retouch işlemine tabi tutarak, internet ortamı içerisinde olduğundan daha kaliteli görünmesini sağlayan bidekupe.com, her sektörde müşterilerinin kazancını artırmaktan mutluluk duymaktadır. Sizlerde satış oranlarınızı artırmak, e-ticaret sitenizin kalitesini yükseltmek, müşterilerinizin tüm dikkatini ürünlerinize çekmek istiyorsanız, bidekupe.com sitesinden bizlere ulaşabilir, deneyimli ve işinde uzman olan kadromuzun hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  Elinizde bulunan amatör fotoğrafları göndererek, en ileri teknolojiyi kullanmakta olan bidekupe.com ürünlerinizin restorasyonunu yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan firmamız, fotoğraf ve grafik tasarım konusunda, haklı bir üne sahiptir. Ürünleriniz için en güvenilir, ekonomik ve güzel çözümleri getirerek işlerinize lojistik destek sağlamaktan büyük gurur duymaktayız. 

Fotoğraf Boyutları Çok Büyük Nasıl Gönderebilirim ?

Fotoğraflarınız internet üzerinden yollanamayacak kadar büyük boyutluysa eğer bizimle iletişim kurarak adresimize kargolayabilirsiniz. (Flash Bellek, USB veya DVD) Fotoğraf işlemleri bittiğinde size aynı şekilde geri gönderelim.


Dekupe İşlemi Ne Kadar Sürer ?

Ürünler zorluk derecelerine göre kategorize edilmiştir. Ürünleriniz zorluk derecesine göre ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Daha parçalı kompleks ürünlerde (Mücevher, bisiklet, tüylü ürünler vb.) süre uzun olmakla birlikte fiyata da etki etmektedir. Müşterilerimizle sürekli irtibatta olduğumuzdan dolayı daha hızlı işlemler yapmak için çalışmaktayız.


Dekupe İşlemi Yaptırmanın Fiyatlandırması Nedir ?

Ürün çeşidine ve sayısına göre fiyatlandırma değişmektedir. Ürünlerin zorluk kategorisine göre 1 dakika ile 1 saat arası değişen dekupe süresi mevcuttur. Süre ve verilen emeğe göre fiyatlar değişmektedir. Sitemiz üzerinden tahmini olarak başlangıç dekupe fiyatları mevcuttur. En net bilgiyi ürününüze ait bir fotoğrafı 0533 949 2455 numaralı WhatsApp hattımıza atarak veya info@bidekupe.com mail adresimize göndererek anında fiyat alabilirsiniz.


Dekupe İşlemini Neden Yaptırmalıyım ?

Ürün fotoğraflarını dekupe yaptıran müşterilerin yaptırmayanlara göre daha fazla ilgi gördüğü kanıtlanmıştır. Dekupe işlemi yapılan fotoğraflar ürününüzü daha ön plana çıkarmakla birlikte müşteriye daha temiz bir görüntü vermektedir. Birlikte çalıştığımız E-Ticaret firmalarının satış oranlarını takip etmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için ağımızı genişletmekteyiz. Dekupe yapılan fotoğrafları katalog, broşür ve diğer basılı yayınlarda ve dijital ortamlarda kullanma imkanınız mevcuttur.


Bidekupe.com Nasıl Çalışır ?

Dekupe yaptırmak istediğiniz fotoğraf veya fotoğraflarınızın örneğini info@bidekupe.com mail adresine veya 0533 949 2455 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz. Fotoğraflarınız incelendikten sonra fiyat listesi çıkartılır, örnek işlem yapılıp onaylandıktan sonra ödemenizin yarısını yaptıktan sonra dekupe işlemi başlar. Fotoğraflarınızın yarısı tamamlandığında size gönderilir, daha sonra ödemenin diğer yarısını gerçekleştirdikten sonra kalan fotoğraflarınızın dekupe işlemi tamamlanır ve size gönderilir. Bütün fotoğraflarınız Pen tool ile yapılıp, path kaydedilmektedir.


Banka Adı : Garanti Bankası

Hesap Sahibi: OGUZHAN ÖZDEMİR

Hesap Numarası: 6643779

IBAN: TR480006200201200006619165

Şube: Sultançiftliği Şube

Şube Kodu : 0475


WeTransfer Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir ?

 • www.wetransfer.com sitesine giriniz,
 • Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz,
 • Altında bulunan bölüme mail adresinizi,
 • Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan info@dekupe.com yazıp aktar butonuna basınız.


SendGB Dosya Aktarım Sitesi Üzerinden Fotoğraf Nasıl Gönderilir ?

 • www.sendgb.com sitesine giriniz,
 • Fotoğraf dosyalarınızı ekleyiniz,
 • Altında bulunan bölüme mail adresinizi,
 • Altında ki bölümede bizim mail adresimiz olan info@dekupe.com yazıp aktar butonuna basınız.
WhatsApp