Menu
Sepetiniz

Dekupe Kategori 1

Dekupe Kategori 1


Dekupe Kategori 1 ürünleri;

  • Telefon Kılıfı
  • Telefon
  • Silgi
  • Kalem
  • Koli
  • Ve buna benzer ürünler

Kategori 1 dekupe işleminin zorluk seviyesinin en alt kategorisidir. Çünkü; bu kategoride ki ürünler dekupe işlemi yapılması oldukça kolay ve daha hızlı bir şekilde işlem yapılabilen ürünlerdir. Dekupe işlemlerimiz sizlerin verdiği briefler doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizle sürekli iletişim içerisinde bulunmaktan memnuniyet duymaktayız ve sizin istekleriniz doğrultusunda bütün işlemleri içinize sinecek şekilde yapmayı tercih ediyoruz.

Dekupe, ürün fotoğrafında ki objeyi arka zeminden ayırma işlemidir. Bu ayırma işlemi ile ürün görselleri daha kaliteli bir görünüm kazanmakta ve istediğiniz şekilde katalog, broşür, web sitesi için kullanıma uygun hale gelmektedir. Basılı ve dijital yayınların tasarım aşamalarında grafik tasarımcılara vakit kaybettiren dekupe işlemi Bidekupe.com sayesinde artık daha kolay hale geldi. Onlarca veya yüzlerce ürün fotoğrafını tek tek dekupe etmek artık yok ! Bu işlemi sizin için çok kısa sürede yapıyoruz.

Model: kategori-1
Dekupe Kategori 1 ürünleri;Telefon KılıfıTelefonSilgiKalemKoliVe buna benzer ürünlerİşlemler Hakkında;Özel boyutlandırma isterseniz, fiyatta ve dekupe süresi değişkenlik göstermektedir.Görselleri kategorilerine, zorluk ve ürün gamına göre ayırmış durumdayız. Bu kategorinin doğru seçilmesi fiyatı etk..
0,75TL
Vergiler Hariç:0,75TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)