Menu
Menu
Sepetiniz

Dekupe Kategori 2

Dekupe Kategori 2

Dekupe Kategori 2 ürünleri;

  • Masa
  • Sandalye
  • Küçük Ev Aletleri
  • Aydınlatma Ürünler
  • Ve buna benzer ürünler

Kategori 2 dekupe işleminin zorluk seviyesinin 2. aşamasıdır. Çünkü; bu kategoride ki ürünler dekupe işlemi yapılması daha kolay ve daha hızlı bir şekilde işlem yapılabilen ürünlerdir. Dekupe işlemlerimiz sizlerin verdiği briefler doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizle sürekli iletişim içerisinde bulunmaktan memnuniyet duymaktayız ve sizin istekleriniz doğrultusunda bütün işlemleri içinize sinecek şekilde yapmayı tercih ediyoruz.

Dekupe, ürün fotoğrafında ki objeyi arka zeminden ayırma işlemidir. Bu ayırma işlemi ile ürün görselleri daha kaliteli bir görünüm kazanmakta ve istediğiniz şekilde katalog, broşür, web sitesi için kullanıma uygun hale gelmektedir. Basılı ve dijital yayınların tasarım aşamalarında grafik tasarımcılara vakit kaybettiren dekupe işlemi Bidekupe.com sayesinde artık daha kolay hale geldi. Onlarca veya yüzlerce ürün fotoğrafını tek tek dekupe etmek artık yok ! Bu işlemi sizin için çok kısa sürede yapıyoruz.


Model: kategori-2
Dekupe Kategori 2 ürünleri;MasaSandalyeKüçük Ev AletleriAydınlatma ÜrünlerVe buna benzer ürünlerDaha fazla bilgi için+90 533 949 2455 (WhatsApp)bidekupe@gmail.com , info@bidekupe.com..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
WhatsApp