Menu
Sepetiniz

Dekupe Kategori 6

Dekupe Kategori 6

Dekupe Kategori 6 ürünleri;

  • Tüylü Ayakkabı
  • Tüylü Elbise
  • Bisiklet
  • Model fotoğrafları (Saç olan görseller)
  • Çok parçalı ürünler
  • Ve buna benzer ürünler

Kategori 6 dekupe işleminin zorluk seviyesinin en son aşamasıdır. Çünkü; bu kategoride ki ürünler dekupe işlemi yapılması daha uzun ve zaman alan ürünlerdir. Dekupe işlemlerimiz sizlerin verdiği briefler doğrultusunda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizle sürekli iletişim içerisinde bulunmaktan memnuniyet duymaktayız ve sizin istekleriniz doğrultusunda bütün işlemleri içinize sinecek şekilde yapmayı tercih ediyoruz.

Dekupe, ürün fotoğrafında ki objeyi arka zeminden ayırma işlemidir. Bu ayırma işlemi ile ürün görselleri daha kaliteli bir görünüm kazanmakta ve istediğiniz şekilde katalog, broşür, web sitesi için kullanıma uygun hale gelmektedir. Basılı ve dijital yayınların tasarım aşamalarında grafik tasarımcılara vakit kaybettiren dekupe işlemi Bidekupe.com sayesinde artık daha kolay hale geldi. Onlarca veya yüzlerce ürün fotoğrafını tek tek dekupe etmek artık yok ! Bu işlemi sizin için çok kısa sürede yapıyoruz.

Ürün Kodu: kategori-6
Fiyatlar yaklaşık olarak verilmiştir. En doğru ücretlendirme için resimlerinizi bize Wetransfer veya SendGB aracılığı ile gönderin.Dekupe Kategori 6 ürünleri;Tüylü AyakkabıTüylü ElbiseBisikletModel fotoğrafları (Saç olan görseller)Çok parçalı ürünlerVe buna benzer ürünlerİşlemler Hakkında;Özel boyut..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)